KONTAKTY

Dětská elektro autíčka - Dita Sailerová
Jeníkov 137
417 24 Oldřichov u Duchcova
tel: +420 734 126 303
napište nám
IČO:03492290
DIČ:CZ7151102838


O NÁS
HEUREKA
O NÁS

 

Pirátem silnic už od mala? Sen každého kluka i holčičky !!!

Jízdou v tomto fantastickém autě bude Vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí!

Řízením těchto elektrických vozítek se Vaše ratolesti naučí zodpovědnosti a mnoha dalším užitečným vlastnostem. Naše elektrické vozítko nadchne a zabaví Vaše dítě mnohonásobně více než zastaralá kola, brusle nebo koloběžky.

Nabízíme nejrůznější typy elektrických vozítek jako jsou čtyřkolky a bugyny, skútry a motorky, senzační terénní auta a luxusní osobní auta. Pro nejmenší jsou v každé kategorii mini modely.

Vozítka mají exkluzivní vzhled, kvalitní materiály a zpracování, super světelné a zvukové efekty, dálkové ovládání apod. K některým modelům jsou přiloženy samolepky, kterými si děti můžou autíčko sami olepit, toto jistě umocní jejich radost!

Při pečlivém dodržování údržby a správném zacházení mají vozítka dlouhou životnost a nevyžadují kromě mytí jinou zvláštní péči. Poskytujeme také poradenství a případný servis našeho zboží. Pro naše zákazníky máme náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převod, kola, dálkové ovladače atd. na skladě.

Velmi důležité je dodržování bezpečnosti. Pro větší bezpečnost Vašeho dítěte je v autíčkách stavitelný bezpečnostní pás. Rodiče by měli na své ratolesti pečlivě dohlížet a nenechávat děti na vozítku bez dozoru.

Veškeré nabízené zboží je nové, s účtem nebo fakturou vč. DPH, s návodem v češtině a se zárukou dle zákona při dodržení pravidel a přiložených návodů k montáži a užívání, a certifikáty CE.

Nabízíme široký sortiment a skvělé ceny, máte opravdu z čeho vybírat!

Přejeme krásné zážitky spojené s jízdou v našich vozítkách !!!!!

ZBOŽÍ EXPEDUJEME DO 24HOD (pracovní dny) PO OBJEDNÁNÍ !!!!


banner
MWQxYThlOD